Jesteś tutaj: Strona główna » Opinie klientów

POLECAM SERDECZNIE!!! Prześliczna pościel, świetny towar za przystępną cenę! Przesyłka starannie zapakowana i wysłana ekspresowo! Obsługa klienta na wysokim poziomie - kultura i kompetencja. Dziękuję i pozdrawiam. Helena G., Kraków

  Helena,   2006-02-08


Solidny sprzedawca w dobrym zachodnim stylu, wzorowo przeprowadza transakcje. Towar dostarczony został szybko, nie stanowi problemu zrobienie zakupów, nawet jeśli jest się za granicą (choć wysyłka jest na razie droga). Naprawdę rzetelna firma. Gorąco polecam.

  Anna,   2005-09-04


WSZYSTKO ZAŁATWIONE W TEMPIE BŁYSKAWICZNYM. PIENIĄDZE MĄŻ WPŁACIŁ PRAWIE NATYCHMIAST I EXPRESOWO DOSTAŁAM PACZKĘ (NA 2 DZIEN). BARDZO MIŁY I KONKRETNY KONTAKT MAILOWY. JAK NAJBARDZIEJ MOGE POLECIĆ TEN SKLEP INNYM.

  Magdalena,   2005-01-11


Dziękuję za udane zakupy oraz miły gratis dla naszego dzieciaczka. W razie potrzeby znowu zgłosimy się do Państwa (choć na drugi raz prosilibyśmy o uzgodnienie terminu dostarczenia paczki - godzina 7 rano to, jak da nas, trochę za wcześnie :-).

  Aleksander,   2004-06-19


‹ poprzednie   1 | 2 | 3
 
MarzeniS
2020-01-10
Jeszcze raz dziękuję za super produkty, świetną obsługę i nie zostawienie Klienta z problemem. Dotychczas nie mieliśmy szczęścia do sprzedawców (szczególnie do tych z pewnego portalu aukcyjnego) i jak po zakupie było coś